Sérum na obočie

Nanobrow EYEBROW SERUM

Farba: priesvitná

Veľkosť: 5ml / 0.17 fl oz

1
2
3
+
Zahusťuje a tvaruje obočie
Vyživuje a zabraňuje vypadávaniu chĺpkov obočia
Zabezpečuje plnú kontrolu nad neposlušným obočím
Prehlbuje farbu a zlepšuje odolnosť

DOKONALÉ OBOČIE UŽ ZA JEDEN MESIAC

Ak si chcete úplne transformovať obočie, vyskúšajte sérum na obočie od Nanobrow. Tento produkt je kľúčovým, ak chcete mať hustejšie obočie rýchlo a efektívne a s ľahkosťou vám splní sen o krásnom tvare obočia.

Receptúra je vyrobená z top kvalitných vyživujúcich látok. Riedke, tenké a oslabené obočie sa stane len spomienkou. Stačí vám len 30 dní pravidelného používania a zbadáte jasný rozdiel v objeme vášho obočia. Bude zregenerované, lesklejšie a jeho farba sa prehĺbi. Siahnite po sére na obočie, ak vás trápi nadmerné vypadávanie chĺpkov obočia, pretože produkt zastavuje tento proces a stimuluje rast chĺpkov.

Zbliżenie oka z krótkimi rzęsami
Zbliżenie oka z długimi rzęsami

Eyebrow Serum

1
2
3
+

ULTIMÁTNA HRÚBKA A VÝŽIVA V JEDNOM

Keď sa rozhodnete pre sérum na obočie Nanobrow, získate produkt, ktorý dokáže preniknúť do najhlbších častí obočia. Koncentrované zloženie má pozitívny vplyv na obočie, dodáva mu nevyhnutné látky na jeho regeneráciu a pomôže vám udržať si štýlový vzhľad. Takéto výsledky môžete dosiahnuť už po mesiaci používania séra. Sérum podporuje rast chĺpkov a má vplyv na objem a farbu obočia, dodáva mu 3D vzhľad. Extrakt z koreňa ženšena má regeneračné vlastnosti, ktoré poskytujú obočiu správnu výživu, pričom arginín ho efektívne hydratuje. Aktívne peptidy stimulujú rast chĺpkov obočia a zvyšujú jeho objem.

Správne definované, plné obočie vám dokáže úplne transformovať výzor. Preto je veľmi dôležité sa o neho dobre postarať pomocou vhodných a efektívnych produktov. Ľahká, nezaťažujúca receptúra Nanobrow Eyebrow Serum sa jednoducho nanáša a vyživujúce ingrediencie začínajú pracovať okamžite. Produkt sa rýchlo vstrebáva a nezanecháva žiadne zvyšky. Vyskúšajte naše sérum a zistite, ako nádherne môže vyzerať vaše obočie!

Eyebrow Serum

1
2
3
+

AKO POUŽÍVAŤ SÉRUM NA OBOČIE?

Aplikujte sérum na obočie Nanobrow každý večer po tom, čo si poriadne odstránite make-up z tváre a očí. Jemne prejdite mäkkým a precíznym aplikátorom v smere rastu chĺpkov. Nechajte ho na chvíľu uschnúť a potom pokračujte vo svojej skincare rutine.

Na dosiahnutie tých najlepších výsledkov používajte sérum každý deň. Po dvoch mesiacoch používania séra prejdite k udržiavacej fáze – produkt nanášajte každé 2-3 dni.

Krótki film prezentujący efekty stosowania odżywki do rzęs

NANOBROW – TO NAJLEPŠIE PRE VAŠE OBOČIE

Sérum na obočie je iba jedným z mnohých senzačných produktov, ktoré nájdete v sortimente Nanobrow. Sú to tie najkvalitnejšie produkty na starostlivosť a líčenie obočia, ktoré s obľubou používajú aj profesionáli. Aj vy si môžete premeniť svoj vzhľad a stať sa ešte krajšou.

Ak sa chcete dozvedieť viac o novinkách v kozmetickom priemysle a nájsť spoľahlivý zdroj rád a nevyčerpateľný zdroj inšpirácie, nezabudnite navštíviť naše sociálne siete!

faq
Často kladené otázky - VŠETKO, ČO
BY STE MALI VEDIEŤ
Kedy uvidím prvé výsledky pri používaní séra na obočie Nanobrow?
Prvé účinky budete môcť pozorovať už po dvoch týždňoch, kedy sa výrazne zníži vypadávanie chĺpkov. Po mesiaci pravidelného používania zbadáte jasné zlepšenie v objeme obočia.
Môžem používať sérum aj na obočie po microbladingu?
Vo väčšine prípadov je možné používať sérum na obočie aj po microbladingu. Odporúčame však poradiť sa s kozmetológom alebo dermatológom, najmä keď ste procedúru podstúpili nedávno.
Má sérum na obočie vplyv na farbu obočia?
Vyživené a hustejšie obočie môže mať tmavšiu a hlbšiu farbu.
Nanobrow Eyebrow Serum – zloženie (INCI)
Aqua, Propanediol, Glycerin, Octapeptide-2, Biotinoyl Tripeptide-1, Glycine Soy Germ Extract, Triticum Vulgare Germ Extract, Ethyl Tafluprostamide, Panax Ginseng Root Extract, Arginine, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Lactic Acid, Panthenol, Calcium Gluconate, Gluconolactone, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Alcohol, Citric Acid, Triethanolamine.
Nanobrow Eyebrow Serum – dátum spotreby
Pri správnom skladovaní si Nanobrow Eyebrow Serum zachováva svoje vlastnosti až jeden rok po otvorení.
Ako dlho trvá vybavenie objednávky?
Odhadovaný čas doručenia objednávky sú dva pracovné dni. Produkt vám dodá kuriérska spoločnosť.
Môžem zadať objednávku aj zo zahraničia?
Áno, tovar doručujeme do mnohých krajín po celom svete. Cena za dopravu a čas dodania sa môžu líšiť v závislosti od krajiny dodania. Ak chcete informácie o cene dopravy do vašej krajiny, kliknite na ikonu vlajky v menu na webovej stránke a zvoľte si jazyk, o ktorý máte záujem.